Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum nr 9 w Zespole Szkół Gastronomicznych we Wrocławiu jest wśród 500 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2020 i przysługuje mu tytuł "Brązowej Szkoły 2020".

Walentynki w ZSG

Mimo że Walentynki wypadają w niedzielę postaramy się je uczcić

w poniedziałek tuż po feriach.

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami przypominamy:

 

 

 

 

 

 

1. Przez cały dzień będzie działać Poczta Walentynkowa – obok sali SU 411, wystawimy skrzynka, do której będzie można wrzucać Walentynki. Amorki;-) doręczą listy we wtorek i środę.

2. Dekorujemy drzwi do sal lekcyjnych. Motywy oczywiście walentynkowe – wszystkie dusze artystyczne mogą dać upust swoim siłom twórczym. Drzwi w szkole mnóstwo – popytać nauczycieli, które można przystroić. Pamiętajcie dekorujemy drzwi - nie ściany!!! Ze względu na ferie macie czas do czwartku. Rozstrzygnięcie konkursu w piątek 19.02.

3. Ogłaszamy konkurs na własnoręcznie wykonaną kartkę walentynkową – liczy się pomysł, wykonanie i życzenia. Kartki składamy do środy - do pani Prochorowicz lub Agnieszki Szponarskiej – przewodniczącej SU.

4. W poniedziałek przychodzimy do szkoły w czerwonych bluzkach, koszulkach, sweterkach, pulowerach, kamizelkach itp. Klasa najbardziej czerwona wygrywa tytuł Najbardziej walentynkowej. Walentynkowy strój obowiązuje zarówno uczniów, jak i nauczycieli – zapraszamy do zabawy.

5. O 10:45 wszyscy w czerwonych bluzkach przychodzą na aulę – robimy pamiątkowe zdjęcie wielkiego czerwonego serca.

6. Myślimy nad karaoke, ale z powodów technicznych może się nie udać. Więc na razie tylko sygnalizujemy, w poniedziałek potwierdzimy ostatecznie. Gdyby się udało, to od godziny 13:30 w sali kinowej dla uczniów, którzy skończyli lekcje.

7. Wszystkie konkursy z nagrodami!!!

Zachęcamy i zapraszamy

Samorząd Uczniowski

 

 

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Są one wykorzystywane w celu zapewnienia poprawnego działania serwisu. W każdej chwili możesz dokonać zmiany ustawień dot. przechowywania plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie plików coockies na Twoim komputerze.
X