3GbJZS-33T09 3 Gb
Nr Godz Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 7:30- 8:15 religia-1/2 PiątekTomasz 106
33Ga/3Gb/3H/3Tet_P-2/2 #33Ga/3Gb/3H/3Tet 412
  wf-1/2 PietrzakJózef s1
wf-2/2 UrbańskaAnna s2
ws wf-2/2 UrbańskaAnna s2
2 8:20- 9:05 religia-1/2 PiątekTomasz 106
33Ga/3Gb/3H/3Tet_P-2/2 #33Ga/3Gb/3H/3Tet 412
  j.polski NiedźwiedźAnna 409 ws wf-2/2 UrbańskaAnna s2
3 9:10- 9:55 j.polski NiedźwiedźAnna 409 j.angiels-1/2 KliberLucjan 400
j.niemiec-2/2 ŚwierczMonika 402
j.polski NiedźwiedźAnna 409 ws u_his SK 313
4 10:00-10:45 gwych SolskaUrszula 300 u_his SK 212 technologi KuczajGrażyna 409 ws probsłkl-1/2 ZaleskaLidia 105
probsłkl-2/2 Kawińska-OstrowskaAlina 102
5 11:05-11:50 r_angielsk-1/2 KliberLucjan 400
r_biologia-2/2 SolskaUrszula 310
zasżywcz KupiszKatarzyna 300 technologi KuczajGrażyna 409 ws probsłkl-1/2 ZaleskaLidia 105
probsłkl-2/2 Kawińska-OstrowskaAlina 102
6 11:55-12:40 r_biologia-1/2 SolskaUrszula 310
j.niemiec-2/2 ŚwierczMonika 402
j.niemiec-1/2 ŁagowskaAlina 408
r_angielsk-2/2 PrzybysławskaBarbara 308
orgprgas AdamczewskaMirosława 300 ws r_biologia-1/2 SolskaUrszula 310
r_angielsk-2/2 PrzybysławskaBarbara 308
7 12:45-13:30 technologi KuczajGrażyna 405 j.niemiec-1/2 ŁagowskaAlina 408
r_biologia-2/2 SolskaUrszula 310
r_angielsk-1/2 KliberLucjan 400
z_angielsk-2/2 NiepogodzińskaKatarzyna 408
ws matematyka BieleckaAnna 404
8 13:50-14:35 eks-1/2 BieleckaAnna 404 usługigas AdamczewskaMirosława 206 z_angielsk-1/2 NiepogodzińskaKatarzyna 408
j.angiels-2/2 PrzybysławskaBarbara 303
ws działgosp OkoGrażyna 203
9 14:40-15:25 eks-1/2 BieleckaAnna 404 matematyka BieleckaAnna 404   ws działgosp OkoGrażyna 203
10 15:30-16:15   wf-1/2 PietrzakJózef s1
eks-2/2 BieleckaAnna 404
  ws  
11 16:30-17:15   wf-1/2 PietrzakJózef s1
eks-2/2 BieleckaAnna 404
  ws  
12 17:20-18:05       ws  
13 18:10-18:55       ws  
14 19:00-19:45       ws  
Obowiązuje od: 17 grudnia 2018
Drukuj plan
wygenerowano 12.12.2018
za pomocą programu Plan lekcji Optivum
firmy VULCAN
logo programu Plan lekcji Optivum