Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum nr 9 w Zespole Szkół Gastronomicznych we Wrocławiu jest wśród 500 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2020 i przysługuje mu tytuł "Brązowej Szkoły 2020".

Internat


Domu nie tworzą mury tylko ludzie, którzy w nim mieszkają.

Misja:

Jesteśmy po to, aby uczyć młodych ludzi samodzielności myślenia i zdobywania wiedzy. Jesteśmy po to, aby wspólnie z rodzicami wychowywać, chronić przed zagrożeniami, kształtować właściwe postawy społeczne i obywatelskie wychowanków, przygotowywać ich do wyzwań współczesnego świata.

Wizja:

Chcemy być internatem, który dba o wszechstronny rozwój wychowanka, przygotowuje go do dorosłego życia. Chcemy wychować młodzież otwartą na problemy otaczającego świata, tolerancyjną, szanującą Ojczyznę, potrafiącą dokonywać właściwych wyborów. Chcemy być bezpiecznym internatem, który otoczy młodych ludzi życzliwością opartą na wzajemnym szacunku, pomocy i współdziałaniu. Chcemy stworzyć dla Nich drugi dom.

 

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Są one wykorzystywane w celu zapewnienia poprawnego działania serwisu. W każdej chwili możesz dokonać zmiany ustawień dot. przechowywania plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie plików coockies na Twoim komputerze.
X